2019-06-27 r.

i wszyscy Ci,

którzy pomagali i wsparli finansowo nasz październikowy bal

Pragnę poinformować i przypomnieć, iż wolontariusze poparli nasz projekt wsparcia rodziny z terenu naszej gminy. Rodzina, którą wsparliśmy nie zakwalifikowała się do Szlachetnej Paczki, dlatego też nasze Koło postanowiło to zrobić. Zakupiono ubrania, jedzenie i środki czystości.  Rozliczenie przedstawiłam wolontariuszom i podpisali protokół.

Teraz ich zadanie polegało na samodzielnym wytypowaniu osoby, którą znają, i której warto pomóc, zgodnie z naszym mottem. Młodzież wybrała swój typ i trafnie podjęła decyzję o wsparciu. Mamy już rachunki na łączną kwotę 1103 złote 03 grosze, czyli tyle, ile zostało nam po balu                         i po wsparciu pierwszej rodziny.

Jeszcze raz dziękuję w imieniu wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Siekierczynie za wszelką pomoc, która przyniosła uśmiech na twarzach tych, których wspólnie obdarowaliśmy

Opiekun SKW- Izabela Pirowska