2019-05-26 r.
Zawody powiatowe LA

Dnia 17 maja 2019 roku, w Pisarzowicach  odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne. Z naszej szkoły wytypowano dwanaścioro uczniów: Magdalenę Narel, Aleksandrę Jaworowską, Gabrielę Nawrocką, Klaudię Kędzierską, Klarę Szmigiel, Zuzannę Zielonko, Natalię Majer, Klaudię Żuber, Michała Gaździckiego, Rafała Sobola, Bartosza Łukszę oraz Jakuba Janeczko. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych z siedmioma  szkołami z naszego powiatu: SP 1 Lubań, ZSP Pisarzowice, SP Smolnik, SP 1 Olszyna, SP Pobiedna, SP Zaręba, SP 1 Świeradów . Determinacja naszych uczniów była duża, starali się jak mogli i udało się osiągnąć wysokie wyniki:

Zuzanna Zielonko I miejsce w biegu na 600m, Bartosz Łuksza I miejsce w rzucie oszczepem, Rafał Sobol I miejsce w skoku wzwyż, Michał Gaździcki I miejsce w biegu na 2000m, Gabriela Nawrocka III miejsce w rzucie oszczepem, Aleksandra Jaworowska III miejsce w biegu na 300m, Magdalena Narel III miejsce w skoku wzwyż. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Frydryk