2019-04-04 r.
Strajk w Szkole, a egzaminy

Drodzy Rodzice!

Drodzy Uczniowie!

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie informuje, że w związku z wynikiem przeprowadzonego referendum strajkowego oraz brakiem do dnia dzisiejszego porozumienia ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH a RZĄDEM, istnieje duże prawdopodobieństwo,

że, od 8 kwietnia 2019 roku rozpoczęta zostanie akcja strajkowa na terenie szkoły, która będzie trwać do odwołania.

Zmuszona zaistniałą sytuacją informuję, że niemożliwa będzie organizacja zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz utrudniona będzie możliwość sprawowania opieki nad dziećmi w tych dniach.

Uczniom, którym rodzice nie będą w stanie zorganizować opieki w czasie trwania strajku, wicedyrektor,  w miarę możliwości, postara się zapewnić bezpieczne warunki  na terenie szkoły.

Rodziców i uczniów klas ósmych i gimnazjalnych informuję, że dołożę wszelkich starań, by egzaminy odbyły się zgodnie z planem tj.

10-12.04.2019 r. egzamin gimnazjalny,

15-17.04.2019 r. egzamin ósmoklasisty.

Uczniów zdających egzamin proszę, by punktualnie, o godz. 8:00, w dniach egzaminu przyszli do szkoły. Uczniowie dojeżdżający będą mieli zapewniony dowóz.

Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza

w Siekierczynie